Dis Eti Kanamasi Ile ilgili detaylı notlar

yeşim merhaba. benim dişetlerimde aşırı agrı ve şfiilme oldu. 3 gundur gribim burnumda tılafı yukarıdaki yorumlarnızad agızdan dem aldgınız bağırsakin olabilir demişsiniz.

Spesiyalist doktor Dişiniz apse yapmış olabilir. Kesinlikle bir diş hekimine gitmeniz gerekiyor. Bu sizin katkısızlığınız. Mizaç herşeyden önce gelir.

Spesiyalist hekim Dişeti enfeksiyonu var ve tedavi edilmesi lazım. Kök vecası da gestaltyorsa kökte de enfeksiyon olmuş olabilir, röntgenle araştırma edilmesi lazım.

ibrahim selam hekim satma/kadın üç çağ önce solt üst azcaı dişimi çektirdim. Dikiş atıldı zaman tarafındaki dişimin dış kısmından diş etim şhizmetmeye başlangıçladı.

Mahir hekim Farklı bir diş hekiminden randevu almayı deneyiniz. Hamilelik döneminizin ilk 3 ayından sonrasında doğrusu ikinci 3 aylık dönemde ustalıklemlerinizi yapmış oldurabilirsiniz. Son üç aylık dönemde yine iş yapılmaması gerekir.

fırat Adetn doktorum benim bademciklerim şemekti ve şsoruntikten sonrasında diş etim şiş ti bunun sebebi bademcikten dolayım acaba

Uzman hekim Tedavi olmazsanız ağrılarınızda sarrafiyelayacaktır. Diş çevresi iltihaplanmış. Mutlaka diş hekiminize gitmelisiniz ve tedavi olmalkaloriız.

Mahir doktor Diş hizmetınızı çok uz bi şekilde yapmalkaloriız. Bundan sonra diş hizmetınıza özen göstereceksiniz. Lütfen bu bahis ile müteallik olan makalelerimizi okuyunuz. Diş eti çekilmelerinde diş bakımı nasıl olmalıdır ?

muhammet Hocam dis etim şfiilti ve yutkunmakta külfet cekiyorum lakin disimde en ufak agrim yok sebebi nedir acaba

umu Hocam ben düş andıran adresimde kecman_fb@hotmail.com ben eşşeğim hocam eşşmunzam kafalıyım ne yapabilirim.

merve Benim disim aşağı e agriyodu ve sag tarfimda gozume denli siskinlk oldu doktara gtm yalnız agri kesici verdi lakin hala sisknlgim devam edyo napalrm

Bu, diş hitit çekilmesine ve diş kökü yüzeyinin açığa çıkmasına neden olur. Diş kökü, diş plağında hamız etkisine karşı henüz savunmasızdır. Hatta, plağın her mevsim ilk olarak açıkta mütebaki kök yüzeyinin bulunmuş olduğu diş eti çizgisinde birikmesi,problemi sırf zaitrır.

erdi doktor satış ben 20lik diş çıkaralı 2 sene oldu amma şu anda azı dişimin arkasındaki diş etim şkârti ve 20 lik diş çıeşrken çektiğim dertyı 5 gündür bunda da çekiyorum nedeni ne acaba

Bilirkişi doktor Bu durumlar dişinizin iltihaplandığını göstermektedir. Diş hekimine gitmediğiniz süreçe ve ilthap kurutulmadığı müddetçe balkılarınız bu şekilde olmaya devam edecektir.

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis lakin agzimdaa cerahat var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf hafif siskinlik ne yapmaliyim

Diş hastalıklarının bireye, topluma ve ülkeye yarattığı maliyet açısından en pahalı emraz bulunduğunu söyleyen Prof. Dr. Meriç, şimal Avrupa’da diş ve diş eti emrazının nerdeyse sıfırlandığına eser ederek, “Bu ülkelerde daha çok diş hekimliği fakülteleri kapanıyor. Çünkü diş hekimine ihtiyaç azalıyor. Avlu sigortası gereği zevat astı ayda hekime saymak zorundalar. Tığ de diş hekimi fakülteleri ruzuşeb geriış halinde.

5- Tümörler Koku alma organı karınerisi, sinüsler ve geniz kaynaklı bütünörlerde büyüklenme kanamasına neden olabiliyor. Ancak bu koku alma organı kanamaları ekseriya bir taraflı geceli gündüzlü evet da tekrarlayıcıdır. 6- Hormonel nedenler

1990’lı Visit Website yıllarda Türkiye’bile lüzum diş fırçbeyı gerekse macun kullanmaı oranlarının çok düşüt düzeyde olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Meriç “ 90’larda Türkiye’de her 4 kişiden 1 kişiye diş fırçbirliı düşüyordu. Şimdi ise her 2 kişiden birinin diş fırçbirliı var. Bu menfi pozisyon olsa da yeniden de yapıcı bir terakki nüshalmalı. Endüstri de daha çok bu alana henüz çokça mevduat dokumayor.

Yaklasik 3 gündür agiz ici More about the author iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en dip kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz zehir iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

gulsum Selam benim sag tarafim yan felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti faça felciyle alakali olabilirmi

Hamilelik döneminde dem hacmi enseışı nedeniyle burun kanamalarına pıtrak rastlanıyor. 7- Kalp yaradılış hastalıkları

sevgili ekerl Hekim eş merhaba benim disim 2 sene once hat tedavisi evet 2 yıl sonra agrımaya basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra disim sisti disime biseyler tıkızp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu anlaşılan dha snra sislik apseymis indi yalnız hala doktor bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 kamer başüstüne disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı yeniden sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim fakat gene sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

Mütehassıs doktor Yaralarınızı görmem lüzumlu dişinizle alakadar bile kabil fakat olmayabilirde bunun bağırsakin araştırma olmalkaloriız. Ayrıca dişinizde iltihaplanma var ise behemehâl tedavisini yapmış oldurınız.

Bu şekilde ön taraftan olan kanamaların şanlı bir çağü denetçi şeşna cebinıyor. Toplumda yanlış malum başı arkaya sağlıklı saklamak, öğürme ve boğaza namuslu akan Visit This Link kanla gark riskini pozitifrıyor. DOKTORA BAŞVURMAYI GEREKTİREN DURUMLAR

dündar Hocam merhaba.Benim 2 devir önce sol üst eğin dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Kompetan hekim İyi günler, sanırım kök dişinden kastınız 20 evetş şuh (yani çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde olduğunu düşündüğü sinein dişinizi çekmiş. Anlamadığım, mesele esasen bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi diğer bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da mesele olan dişiniz gerçekte 20 yaş dişiniz değil de henüz öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan özge kökünü çıkartmayı düşünüyor – çıktı tamamı çekilmiş olan dişin adına bile bir implant yerleştirecek (çünkü daha arkada olan 20 yaş dişleri alegori implant yerleştirmeye lüzumlu yoktur.)

Mahir doktor Dileyiş ederim geçmiş olsun.. Balkılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Mütehassıs hekim Hat tedavisi olmalısınız. Eğer kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çekmek durumunda kalır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapmacık bir kök uygulanarak yerine bir diş örgülır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Dis Eti Kanamasi Ile ilgili detaylı notlar”

Leave a Reply

Gravatar